is dit echt mijn 'leven'?

Voor reacties en suggesties e.d.
Plaats reactie
Bericht
Auteur
wanda
Berichten: 1
Lid geworden op: ma dec 17, 2007 1:34 pm

is dit echt mijn 'leven'?

#1 Bericht door wanda » ma dec 17, 2007 1:44 pm

via een vriend ben ik hier terecht gekomen.en na het lezen van al die verhalen ben ik toch gaan denken over mijn relatie en hoe ik daar in sta.
er zijn zoveel overeenkomsten,ppffff,best eng eigenlijk
zo heb ik het zelf nog nooit gezien.
ik zie mezelf juist als een sterke vrouw maar na het lezen van al die verhalen stort dat beeld toch ff in.
ik zal nu zeker vaker hier komen kijken op de site en wie weet geef ik dan eindelijk eens toe hoe ongelukkig ik eigenlijk ben.

Anna
Site Admin
Berichten: 19330
Lid geworden op: vr nov 05, 2004 10:09 pm

#2 Bericht door Anna » di dec 18, 2007 12:11 pm

Hallo Wanda,
Welkom! Ik raad je aan om het boek 'Als hij maar gelukkig is' van Robin Norwood te lezen. Dan zul je misschien nog meer herkenning hebben. En in dat boek staat ook een heel goed stappenplan om deze problemen te overwinnen (hoofdstuk 10 'De weg naar herstel').
En op de website staat ook allerlei leeswerk waar je wat aan kunt hebben, www.norwoodgroep.nl bij 'Relevante zelf-therapie methoden'.
Succes!
Groeten, Anna

Plaats reactie